وبلاگ شخصی مهدی بـاقرزاده

اِلهی وَ رَبّی أنَا عَبْدُکَ الضَّعیفُ الذَّلیلُ الْحَقیرُ الْمِسْکینُ الْمُسْتَکینُ . . .

وبلاگ شخصی مهدی بـاقرزاده

اِلهی وَ رَبّی أنَا عَبْدُکَ الضَّعیفُ الذَّلیلُ الْحَقیرُ الْمِسْکینُ الْمُسْتَکینُ . . .

وبلاگ شخصی  مهدی بـاقرزاده

طراحی و ساخته شده ایم برای جنگ! جنگی عظیم با دشمنان بیشمار و در جبهه های بیشمار و در قالب های گوناگون | مهم نیست که باشی و کجا، مهم این است بدانی در حال جنگی برای رسیدن به هدف! البته رسیدن برای من آروزیی بیش نیست، هدف نزدیک تر شدن به هدف است! بهتر آنکه بگویم دور نشدن یا راست تر از آن : دورتر نشدن! با اینکه میدانم سخت است ولی امیدوارم خواب، بیداری، خورد و خوراک، کسب و کار، و خلاصه تمام لحظات و امور زندگیم در راستای این جنگ و هدف باشد و همانند میلیارد ها میلیار انسان در طول تاریخ و مکان خودم را در خود گم نکنم! ان شاء الله ، ای هدفم دوستت دارم هرچند شاید ... { یا خدا . . . }

نویسندگان
سلام
همه ما هر چه باشیم، چه مرد و چه زن! خود را شیعه ی اهل بیت (ع) میدانیم، هر چند شیعه بودنمان خلاصه شده باشد در ماه محرم و رمضان! یا گاهی مجالس  اهل بیت .
 
در زیارت عاشورا میخوانیم(الهم الجعل محیای ...) ( ای خدا حیاتم را حیات محمد(ص) و مرگم را مرگ محمد (ص) قرار ده. یعنی باید تمام اعمال زندگی(اعم از تحصیل،کسب و کار،ازدواج و بچه دار شدن و ...) برای خدا باشد.
خداوند ما را در زمان و مکانی آفریده که در کشور و حکومتی هستیم که هدف آن رسیدن به حکومت مهدی فاطمه میباشد، جدا از فساد و نفوذ هایی که درآن است که حتی در حکومت پیامبر هم وجود داشتند.
 
بعنوان یک شیعه هرچند آلوده به گناه  وظیفه میبینم به ندای (هل من ناصر ینصرنی)(آیا کسی هست مرا یاری کند؟) مولایم حضرت ابا عبد الله که از روز عاشورا در آسمان ها می پیچد پاسخ بگویم که اگر کسی گوش دل را باز کند می شنود اما افسوس ....
 
پس از مقدمه ای طولانی ولی لازم ، به سراغ اصل مطلب می روم،
همانگونه که از تک تک قدم ها، نگاه ، تنفس، رفتار و ... در آخرت از ما سوال خواهد شد، از حق رای که در حکومتی که جدا از حواشی ، اصل و بنیه آن اسلام می باشد هم سوال خواهد شد.
در همان زیارت عاشورا میخوانیم ( یا اباعبدالله انی سلم لمن سالمکم و ...)( ای حسین، دوست دارم هر آنکه دوست توست و دشمنی میکنم با آنکه دشمن دوست)
بنده متوجه خطری بسیار بزرگ شده ام! اگر به هوش نباشیم شیعه ی خائن به اهل بیت خواهیم بود!
امروزه شاهد رشد جریانی تحت عنوان اصلاحات ( اصلاح طلبان) در فضای سیاسی کشور هستیم که از خود ما هستند ولی ...
ولی دین محمد (ص) به سخره میگیرند!
ولی فرزند فاطمه، حسین (ع) را یک اسطوره میدانند و اسطوره در افسانه هاست!
هوادارانشان در روز عزای فرزند فاطمه عریان و بی حجاب به رقص و پایکوبی میپردازند و آنان همچنان سکوت میکنند!
و بسیاری موارد دیگر که گواهی بر منافق بودن آنها چه آگاهانه و چه غیر آگاهانه است.
مبادا مسلمان بودنمان شبیه مسلمان هایی باشد که سکوت کردند تا علی خانه نشین گشت و دختر پیامبر بین فشار در و دیوار مانده و شهید شد!
 
امیدوارم بیدار شویم و اعتقاد و نظر و طرفداری های خود که گاه آلوده به دنیا هست را بتوانیم برای حضرت فاطمه زیر پا بگذاریم.
من فقط می توانستم بوسیله این نامه و گفتگو های حضوری وظیفه ی خودم بعنوان شیعه علی را تا حدودی انجام دهم تا مبادا در روز محشر من را با مسلمان هایی  محشور کنند که نماز میخواندند و روزه میگرفتند و احسان میکردند اما فرزندان پیامبر و ولی خود را تنها گذاشتند.
 
راستی یک سوال !؟ اگر قرار بود مهدی فاطمه بیاید چرا از اول رفته بود!؟
مهدی نمی آید ! مهدی آوردنی است! ما باید خود را آماده ی پذیرش ولایت مهدی (عج) نمائیم!
 
شاید در انتخابات ما گزینه ی خوب نباشد! ولی گاهی انتتخاب بین بد و بدتر است.
مبادا غفلت کنیم! شاید حتی رای خالی هم خیانت به اهل بیت باشد! که هست!
اهل بیت شیعه ی پویا میخواهد! اهل بیت شیعه ی بصیر مانند سلمان،مقداد و عمار میخواهد.
بنده وظیفه ی خود را به پایان رساندم و شما خود دانید!
ممکن است دیگران را آگاه کنید و ممکن است  ....
مبادا بگوییم که دین از سیاست جداست ، زیرا که اهل بیت خود حاکمان و سیاستمدارانی ماهر بودند و  بدنبال ایجاد حکومت اسلامی بودند! 
ببخشید مزاحمتان شدم. به خانواده سلام برسانید ، به امیددیدار
مهدی باقرزاده - 95-1-25

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی